fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Yeni Raki 0.7 lit

930,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Традиционален анисон пијалак кој се произведува од најдобрите состојки од Анадолија уште од 1937 година. Богатото наследство на овој пијалак е дел од полниот вкус, во чија основа се анисот и гроздовиот дестилат.

Yeni Raki 0.7 lit

Традиционален анисон пијалак кој се произведува од најдобрите состојки од Анадолија уште од 1937 година. Богатото наследство на овој пијалак е дел од полниот вкус, во чија основа се анисот и гроздовиот дестилат.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Yeni Raki 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights