fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Vinjak Legend V.S.O.P 0,7 LIT-Захарчев

940,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Овој Вињак е вистинско ремек дело од Захарчев Винарија и е произведен во класата на Very Special/Old Pale што значи дека е одлежан најмалку 4 год со примеси на карамел.

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights