fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Tanqueray No.10 Gin 0.7 lit

2.200,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
  • Дестилиран со Tanqueray база од 4 билки, заедно со свежи цитруси и камилица.
  • Креиран за перфектно мартини.
  • Charles Tanqueray бил пионер во создавање на најфиниот светски џин во 1830. Истиот пионерски дух допринесе за создавање на Tanqueray No.TEN, течност која постави стандарди како прв ултра премиум џин.
  • Ултра премиум џин кој регрутира консументи кои се отворени кон повисоките категории на џин.
SKU: 602 Categories: , Tags: , ,

Tanqueray No.10 Gin 0.7 lit

Дестилиран со Tanqueray база од 4 билки, заедно со свежи цитруси и камилица.

Креиран за перфектно мартини

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tanqueray No.10 Gin 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Tanqueray No.10 Gin 0.7 lit
Tanqueray No.10 Gin 0.7 lit

You may also like…

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights