fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Tanqueray Gin 0.7 lit + glasses

1.450,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

2 на залиха

  • Џин со перфектно балансирани билки како смрека, коријандер…
  • Класична база за секој џин коктел.
  • Создаден пред 180 години, а рецептот останува безвременски класичен до денес.
  • Со раст на категоријата на џин, луѓето се враќаат кон брендовите на кои им веруваат и кои имаат долго искуство.

Tanqueray Gin 0.7 lit + glasses

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
Tanqueray Gin 0.7 lit + glasses
Tanqueray Gin 0.7 lit + glasses

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights