fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Stock 84 1 lit

- 8%

Original price was: 990,00 ден.Current price is: 910,00 ден.

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Состав: алкохолен дестилат од вино.
Алкохол: 38%.
Зафатнина(во литри): 1Л.
Амбалажа: стакло без кутија.

Произведува: Бадел.
Земја на потекло: Хрватска.

SKU: 109 Categories: , , Tags: ,

Состав: алкохолен дестилат од вино.

Алкохол: 38%.

Зафатнина(во литри): 1Л.

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Stock 84 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Stock 84 1 lit

Original price was: 990,00 ден.Current price is: 910,00 ден.

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart