fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

St.Nicolaus Extra Fine Vodka 38% 0.7 lit

470,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

24 на залиха

Nicolaus Extra Fine е дестилиран 5 пати и се филтрира со над 2 тона активен јаглен и сребрени филтри кои обезбедуваат беспрекорна чистота и острина.

St.Nicolaus Extra Fine Vodka 38% 0.7 lit

 

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “St.Nicolaus Extra Fine Vodka 38% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

St.Nicolaus Extra Fine Vodka 38% 0.7 lit
St.Nicolaus Extra Fine Vodka 38% 0.7 lit
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights