fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Smidgin Velvet Gin, 700ml

1.990,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

4 на залиха

Smidgin Velvet – совршен микс на овошен и цветен вкус со природна виолетова боја.

Во неговиот состав, покрај 14-те билки од базата Smidgin Classic, учествуваат и лаванда, боровинка, брусница, шипка и уникатна билка од Тајланд. Допир на магија е додаден со користење на цвет од грашок пеперутка од Тајланд, давајќи природна виолетова боја на овој џин.

Оваа внимателно избрана комбинација на состојки создава висококвалитетен џин со вкус, рачно изработен во нашиот чист бакар кој се уште е во Скопје.

SKU: 830 Categories: ,

Specification: Smidgin Velvet Gin, 700ml

Тежина 0,700 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Smidgin Velvet Gin, 700ml”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart