fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Smidgin Gift Box

2.390,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

1 на залиха

Smidgin Gift Box

е првиот и единствен џин во Северна Македонија, направен од смрека и планински чај собрани на планинските падини околу Охрид.

Кутијата за подарок Smidgin содржи:

– Smidgin Classic London Dry Gin, единечно шише од 700 ml

– 2 брендирани чаши и подлоги

– Гарнир (бобинки од смрека и планински чај)

Во цената се вклучени сите царини и ДДВ. Можете да ја подигнете вашата кутија за подарок во дестилеријата MCM или да додадете опција за испорака (трошокот за испорака ќе се пресмета при наплатата).

Се надеваме дека целосно ќе уживате во секоја капка од нашиот мал вкус на совршенство!

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights