fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Rubin Vinjak 1 lit

720,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Rubin Vinjak 1 lit

Природен пијалак од категоријата на француски коњаци, добиен од бели и црвени домашни сорти на вино како дестилат, одлежан во дабови буриња најмалку 12 месеци. Се конзумира на собна температура како аператиф или дижестив.

Rubin Vinjak 1 lit

Природен пијалак од категоријата на француски коњаци, добиен од бели и црвени домашни сорти на вино како дестилат, одлежан во дабови буриња најмалку 12 месеци. Се конзумира на собна температура како аператиф или дижестив.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rubin Vinjak 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights