fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Remy Martin Cognac V.S.O.P 40% 1 lit

3.820,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Коњак Remy Martin VSOP

Оригинално создаден во 1927 VSOP еволуирал во VSOP Mature Cask Finish во 2012 година. Овој пијалок е перфектна хармонија на моќни и елегантни ароми.Има перфектна хармонија помеѓу цврстиот карактер на зрело овошје и нежни ноти на сладок корен, нудејќи огромна комплексност на елегантни и моќни ароми

Remy Martin Cognac V.S.O.P 40% 1 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
Remy Martin Cognac V.S.O.P 40% 1 lit
Remy Martin Cognac V.S.O.P 40% 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
2.390,00 ден
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights