fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit

3.330,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

2 на залиха

Ултра премиум румот Pyrat XO Reserve е сложена, но мека мешавина од внимателно одбрани видови стар рум, кој доаѓа од  Кариби. Pyrat е мајсторски измешан за да биде елегантен, мазен и вкусен. Pyrat XO Reserve се карактеризира со богата килибарна боја и арома на дабово дрво. Неговиот вкус е комплексна мешавина од дабово дрво, ванила, портокал и лесен шеќер од трска.

Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Бронзен медал од Фестивалот на германскиот рум, Берлин; Оценка за Best Buy и 96 / 100 поени од Wine Enthusiast Magazine; Топ 50 алкохолни пијалоци од списанието Wine Enthusiast; Најдобар рум од About.com Readers’ Choice Awards

Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit
Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights