fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit

820,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit

Дали сте расположени за вистински рум со оригинален вкус? Professorado Rum Origins Venezuela е мешавина од четири вида рум од четири карипски земји. На крајот се надополнува со рум од Венецуела, кој е доминантно застапен во смесата. Доколку сакате да го откриете вкусот и аромата на оригиналниот рум, задолжително пробајте го.

Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit

Дали сте расположени за вистински рум со оригинален вкус? Professorado Rum Origins Venezuela е мешавина од четири вида рум од четири карипски земји. На крајот се надополнува со рум од Венецуела, кој е доминантно застапен во смесата. Доколку сакате да го откриете вкусот и аромата на оригиналниот рум, задолжително пробајте го.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit
Professorado Rum Origins Venezuela 38% 0.5 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights