fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Martini Extra Dry 1 lit

890,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

Martini Extra Dry 1 lit

Ретките шумски билки, екстракти од цитрус и малини на MARTINI Extra Dry се основата на пијалокот кој го дефинира 20-тиот век: коктелот Dry Martini. Првпат претставен на Нова Година 1900 година, по 10 години развој од синовите на Луиџи Роси, MARTINI Extra Dry во своето срце го има виолетовиот мирис на фирентинскиот Орис – корените на ирисот кои се одгледуваат три години пред да се исушат на сонце.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Martini Extra Dry 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Martini Extra Dry 1 lit
Martini Extra Dry 1 lit
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights