fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Martignac Special Brandy 38% 0.7 lit

500,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

5 на залиха

Martignac Special Brandy 38% 0.7 lit

Martignac нуди спој на традиција и оригинален вкус во ново ексклузивно шише.Винскиот дестилат со словачки состојки и природни екстракти koj одлежува во буриња неколку месеци, благодарение на што добива типична арома на ванила-суво грозје. Неговата популарност е традиционално најголема, особено на северот на Словачка, од каде што првично потекнува.

Martignac Special Brandy 38% 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Martignac нуди спој на традиција и оригинален вкус во ново ексклузивно шише.

Martignac Special Brandy 38% 0.7 lit
Martignac Special Brandy 38% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights