fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

London N.1 Gin 47% 0.7 lit Gift Box

2.850,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

London N.1 Gin 0.7 lit
Џин од мала серија, всушност дестилиран во срцето на Лондон (нешто реткост, овие денови), The No.1 London Gin нуди уникатен вкус благодарение на квалитетната мешавина од 12 сурови ботанички производи.Создаден со класичен карактер на смрека и цитрус, во комбинација со нежна флоралитет, ја добива својата сина нијанса од додавањето на бергамот (елементот што го прави чајот Ерл Греј толку вкусен). Сув и полн вкус, спакуван е во украсна  кутија како идеален подарок.

London N.1 47% Gin 0.7 lit
Џин од мала серија, всушност дестилиран во срцето на Лондон (нешто реткост, овие денови), The No.1 London Gin нуди уникатен вкус благодарение на квалитетната мешавина од 12 сурови ботанички производи.Создаден со класичен карактер на смрека и цитрус, во комбинација со нежна флоралитет, ја добива својата сина нијанса од додавањето на бергамот (елементот што го прави чајот Ерл Греј толку вкусен). Сув и полн вкус, спакуван е во украсна  кутија како идеален подарок.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
London N.1 Gin 47% 0.7 lit Gift Box
London N.1 Gin 47% 0.7 lit Gift Box

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights