fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Limonce Liker 1 lit

890,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

3 на залиха

Лимонче е типичен италијански препознатлив пијалок. Лансирањето на овој производ во 1997г. од страна на компанијата Stock Spirits, означи пресврт кај ликерите врз база на лимон, трансформирајќи ја дотогашната локална конзумација во формирање на широк пазар.

Limonce Liker 1 lit

Лимонче е типичен италијански препознатлив пијалок. Лансирањето на овој производ во 1997г. од страна на компанијата Stock Spirits, означи пресврт кај ликерите врз база на лимон, трансформирајќи ја дотогашната локална конзумација во формирање на широк пазар. Иновативното име, бренд, пакување и комуникација со потрошувачите, поставија нови стандарди во целиот тој сегмент. Сепак, еден квалитет остана непроменет: свежиот вкус на лимон.

Лимонче изобилува со мирис и вкус од медитеранските лимони обработени според традиционалната италијанска рецептура. Најдобро се служи во било кое време кога е потребно природно освежување, ледено студен, или во комбинација со некој друг неалкохолен пијалок.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Limonce Liker 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Limonce Liker 1 lit
Limonce Liker 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart