fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Lagavulin 8Y 48% Single Malt 0.7 lit

6.200,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

1 на залиха

Lagavulin 8Y 48% Single Malt 0.7 lit

По прекрасниот прием што го доби Lagavulin 8-годишното издание за 200-годишнината кога беше објавено во 2016 година, дестилаторите од Ислај решија да го додадат ова магично виски  во нивната постојана палета на производи!

Ако сакате да ги проширите своите хоризонти и да го доживеете Лагавулин како никогаш досега, тогаш силно ви го препорачуваме The Lagavulin 8Y

Lagavulin 8Y 48% Single Malt 0.7 lit

По прекрасниот прием што го доби Lagavulin 8-годишното издание за 200-годишнината кога беше објавено во 2016 година, дестилаторите од Ислај решија да го додадат ова магично виски  во нивната постојана палета на производи!

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lagavulin 8Y 48% Single Malt 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Lagavulin  8Y 48%  Single Malt 0.7 lit
Lagavulin 8Y 48% Single Malt 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights