fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Lagavulin 12Y Special Release 2023 Islay Single Malt 0.7 lit Box

Featured!

11.400,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

1 на залиха

The Ink of Legends

Ви го претставуваме Lagavulin „Мастилото на легендите“, што се издвојува од специјалните изданија на Diageo од 2023 година. Препознатливиот чад на дестилеријата Islay се засилува со финишот во бурињата Don Julio Añejo Tequila. Беше флаширана со 56,4% ABV.

Lagavulin 12Y Special Release 2023 Islay Single Malt 0.7 lit Box

The Ink of Legends Ви го претставуваме Lagavulin „Мастилото на легендите“, што се издвојува од специјалните изданија на Diageo од 2023 година.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Lagavulin 12Y Special Release 2023 Islay Single Malt 0.7 lit Box”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Lagavulin 12Y Special Release 2023 Islay Single Malt 0.7 lit Box
Lagavulin 12Y Special Release 2023 Islay Single Malt 0.7 lit Box

11.400,00 ден

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights