fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Korlat Teranino Liker 20% 0.7 lit

Featured!

1.450,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

4 на залиха

Korlat Teranino Liker 20% 0.7 lit

Традиционален ликер од сортата теран , збогатен со билни зачини и овошни додатоци. Сладок  и ароматичен со разиграни овошни ноти.

Korlat Teranino Liker 20% 0.7 lit

Традиционален ликер од сортата теран , збогатен со билни зачини и овошни додатоци. Сладок  и ароматичен со разиграни овошни ноти.

Specification: Korlat Teranino Liker 20% 0.7 lit

Тежина 0,700 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korlat Teranino Liker 20% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Наш избор
Antique Pelinkovec Badel 35% 1 lit Special Gift Box + 2 Glasses
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights