fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Korlat Sipka i Diva Roza 20% 0.7 lit

1.450,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

6 на залиха

Уникатен ликер од слатко-кисел сок од шипка збогатен со есенција од дива роза.Хармоничен цветен состав на свежина и сладост.

Уникатен ликер од слатко-кисел сок од шипка збогатен со есенција од дива роза.Хармоничен цветен состав на свежина и сладост.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Korlat Sipka i Diva Roza 20% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Korlat Sipka i Diva Roza 20% 0.7 lit
Korlat Sipka i Diva Roza 20% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart