fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Karlsberg 0.5 lit limenka

75,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Пастеризирано светло пиво. Состојки: вода, слад од јачмен (од и надвор од ЕУ) и хмељ. Енергетска вредност: 174kJ (42kcal)/100ml. Да се чува подалеку од сончева светлина и замрзнување. Да се консумира веднаш по отворањето.

Karlsberg 0.5 lit limenka

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Пастеризирано светло пиво. Состојки: вода, слад од јачмен (од и надвор од ЕУ) и хмељ.

Karlsberg 0.5 lit limenka
Karlsberg 0.5 lit limenka

You may also like…

Наш избор
Somersby Cider Apple 4,5% 0.33 lit /12
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Наш избор
Tuborg 0.5 x 4 Лименка Пакување
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights