fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Jose Cuervo Silver Blue Agave 1 lit

1.350,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

6 на залиха

Jose Cuervo Silver Blue Agave 1 lit

Хозе Куерво Еспецијал е број 1 текила ширум светот.

Исто така познат како „Куерво злато“, Хозе Куерво Еспецијал обезбеди инспирација за безброј моменти за паметење низ годините.

Земја на потекло: Мексико

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Волумен на алкохол [% AbV]: 38

Состојки: деминерализирана вода (61,93%) етанол (38%) карамел боја Е 150д (0,07%) со колорант

Информации за производителот: Casa Cuervo S.A. DE C.V., Trano Morelia-Chapala 8500,45601 Tlaquepaque, MX

Предупредувања: Пијте одговорно

Информации за исхраната: на 100 ml

Енергија 882 kJ / 213 kcal

Маснотии 0 гр

Јаглехидрати 0 гр

Шеќер 0 гр

Протеини 0 гр

Сол 0 гр

Jose Cuervo Silver Blue Agave 1 lit
Jose Cuervo Silver Blue Agave 1 lit

You may also like…

Наш избор
Dos Mexicanos Silver Tequila 38% 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Најдобра цена
Jose Cuervo Blue Agave Gold Tequila 0.7 l
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights