fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Johnnie Walker Red Label (Кутија) 1L Vol:%40

1.420,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

121 на залиха

Johnnie Walker Red

Најпродавано и најпознато шкотско виски на светот. Совршен пијалак кој се консумира чист, во едноставни миксови или како основа на најпознатите виски коктели.

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

JOHNNIE & GINGER
За вистински карактеристичен вкус, уживајте во Johnnie Walker Red Label и освежителниот вкус на свеж ѓумбир на Ginger Beer.

JOHNNIE & SODA
Идеален избор за пролетно освежување. Цветна сензација на вкусови во необичната комбинација на бозел, Johnnie Walker Red Label и Soda Water.
Цената е со вклучен ДДВ

SKU: 138 Categories: ,

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Red Label (Кутија) 1L Vol:%40”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Johnnie Walker  Red Label (Кутија) 1L Vol:%40
Johnnie Walker Red Label (Кутија) 1L Vol:%40

You may also like…

Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
15.900,00 ден
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart