fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Johnnie Walker Blue Label (700ml)

Featured!

17.600,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

6 на залиха

Johnnie Walker Blue Label (700ml)

Blue Label е добро познато по својата сложена и богата арома која содржи ноти од мед, цитрусни овошја, бадеми и завршница од дим. На непца, вискито е богато со полн вкус на темна чоколада, суви сливи и зачини. Ова виски се смета за врвен избор за посебни прилики или како совршен подарок за љубителите на виски.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Johnnie Walker Blue Label (700ml)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Johnnie Walker Blue Label (700ml)
Johnnie Walker Blue Label (700ml)

17.600,00 ден

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights