fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Johnnie Walker Black Label Metal Box 0.7 lit

2.390,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

 

Вистинска икона помеѓу луксузните брендови, препознатлив како
претставник на другите делукс брендови.

Johnnie Walker Black Label Metal Box 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Вистинска икона помеѓу луксузните брендови, препознатлив како
претставник на другите делукс брендови.

За поинкаво искуство, пробајте Johnnie Walker Highball.

Johnnie Walker Highball е микс од 50мл Johnnie Walker и 150мл газиран пијалак (безалкохолен миксер), и резанка портокал, лимон или лимета.

  • JOHNNIE & GINGER

Уживај во смелиот вкус на Johnnie Walker Black Label во комбинација со освежувачките цитрусни ароми на Ginger Ale украсени со парче портокал кое дава сладок вкус.

Johnnie Walker Black Label Metal Box 0.7 lit
Johnnie Walker Black Label Metal Box 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights