fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

J&B Rare Blended Scotch Whisky 1 lit 40%

1.480,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SKU: 139 Categories: ,

J&B Rare Blended Scotch Whisky 1 lit 40%
Креирано во Лондон, а дестилирано во Шкотска.

Неповторливо шкотско виски, кое во себе содржи 42 вкусови на виски внимателно комбинирани со цел да се креира суптилен, мазен и комплексен вкус.
Цената е со вклучен ДДВ

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “J&B Rare Blended Scotch Whisky 1 lit 40%”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

J&B Rare Blended Scotch Whisky 1 lit 40%
J&B Rare Blended Scotch Whisky 1 lit 40%

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart