fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Jameson Triple Triple Distilled Triple Cask Irish Whiskey 1 lit

- 31%

2.200,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

7 на залиха

Jameson Triple Triple Distilled Triple Cask Irish Whiskey 1 lit

Состав: алкохолен дестилат од јачмен.
Алкохол: 40%.
Енергетска вредност: 100ml = 928kj/222kcal.
Зафатнина(во литри): 1Л.
Амбалажа: стакло без кутија.
Произведува: Џејмисон дестилерија Миделтон Корк.
Земја на потекло: Ирска.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jameson Triple Triple Distilled Triple Cask Irish Whiskey 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Jameson Triple Triple Distilled Triple Cask Irish Whiskey 1 lit
Jameson Triple Triple Distilled Triple Cask Irish Whiskey 1 lit

2.200,00 ден

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights