fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Jack Daniel’s X McLaren MCLXJD 2023 Limited Edition 1 lit

Featured!

2.790,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

4 на залиха

 

Во чест на партнерството на Џек Даниел со тимот на Мекларен Формула 1, фановите сега имаат можност да поседуваат парче од историјата на брендот – во шише. Ова ограничено издание на дизајнот на шишето за Jack Daniel’s Tennessee Whisky ги спојува двајцата пионери основачи зад секој од овие иконски брендови – самиот г-дин Џек Даниел и Брус Мекларен.

 

Ова шише со ограничено издание ќе биде достапно  се додека има количини на залиха.

 

 

Во чест  на партнерството на Џек Даниел со тимот на Мекларен Формула 1, фановите сега имаат можност да поседуваат парче од историјата на брендот – во шише. Ова ограничено издание на дизајнот на шишето за Jack Daniel’s Tennessee Whisky ги спојува двајцата пионери основачи зад секој од овие иконски брендови – самиот г-дин Џек Даниел и Брус Мекларен.

Вкус на карамел со благи ноти од Банана.
Совршено балансирана мешавина од  карамел, ванила и мирис од печени дабови буриња.
Кремаст и чист.

 

Ова шише со ограничено издание ќе биде достапно  се додека има количини на залиха.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jack Daniel’s X McLaren MCLXJD 2023 Limited Edition 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Jack Daniel’s X McLaren MCLXJD 2023 Limited Edition 1 lit
Jack Daniel’s X McLaren MCLXJD 2023 Limited Edition 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 6
Наш избор
Jack Daniel's Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition
Original price was: 14.900,00 ден.Current price is: 13.500,00 ден.
9%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart