fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Jack Daniel’s Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition

Featured!

14.900,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

5 на залиха

Ова виски е направено со истиот процес како стариот бр. 7 на Џек Даниел, но се старее во специјално изработени „Синатра буриња“ кои имаат длабоки жлебови исечени на рабовите. Ова овозможува поголем дел од вискито да дојде во контакт со дрвото, што резултира со побогат, подлабок профил на вкус. Вискито исто така се флашира со повисок процент (45% ABV) од стандардното Џек Даниел.

Jack Daniel’s Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jack Daniel’s Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Jack Daniel’s Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition
Jack Daniel’s Sinatra Select 45% 1 lit Limited Edition

14.900,00 ден

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights