fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Jack Daniels Honey Whiskey 1 lit

1.990,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare

2 на залиха

Jack Daniels Honey 1 lit

Вискито Jack Daniel’s Honey се произведува во една од најпознатите традиционални дестилерии во светот. Типичниот вкус на Jack Daniel’s е задржан, а неговата зачадена арома се надополнува со сладоста на медот.

Jack Daniels Honey Whiskey 1 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Состав: алкохолен дестилат од житарици.
Алкохол: 35%.
Енергетска вредност: 100 ml = 1005 kj / 240kcal.
Зафатнина(во литри): 1Л.
Амбалажа: стакло без кутија.
Произведува: Џек Даниел дестилерија.
Земја на потекло: САД.

Jack Daniels Honey Whiskey  1 lit
Jack Daniels Honey Whiskey 1 lit
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights