fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit

4.740,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare

Нема на залиха

SKU: 727 Categories: ,

Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit
Ова прекрасно јапонско мешано виски e созреано во многу јагленосано дабово буре.Препознатливо по нрговата уникатна етикета со самурај, а името Фуџими на јапонски значи бесмртност. Оваа мешавина создадена од 7 доблести на Самурајот секако изгледа како дел и течноста внатре е исто така со одличен квалитет. Зачинета е и загрева со навестувања на чад до крај. Совршени за студени зимски вечери.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit
Fujimi The 7 Virtues Blended Japanese Whisky 40% 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights