fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Dewar’s 15 Y Scotch Whiskey 1 lit

3.840,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare

2 на залиха

Dewar’s 15 Y Scotch Whiskey 1 lit

Dewar’s® 15-годишно мешано шкотско виски е создадено од истоименото семејство Dewar. Познат е по својата технологија на „двојно стареење“ во дабови буриња. Уникатниот вкус на оваа шкотско виски го прави да биде едно од најпопуларните и најнаградуваните виски во светот.

Dewar’s 15 Y Scotch Whiskey 1 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

 

Dewar’s 15 Y Scotch Whiskey 1 lit
Dewar’s 15 Y Scotch Whiskey 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights