fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Chivas Regal 13Y American Rye Casks 1 lit

3.900,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare

Chivas Regal 13Y American Rye Casks1 lit

Chivas Regal 13Y American Rye Casks 1 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Исклучително мазен и мек со вкус на сладок и сочен цитрусен портокал, кремасто млечно чоколадо и благи ноти на цимет. Chivas Extra 13 Year Old е специјално издание виски кое селективно е завршено во буриња од американска ‘рж за да додаде дополнителна димензија на вкус на светски познатата богата и дарежлива мешавина на Chivas.

Chivas Regal 13Y  American Rye Casks 1 lit
Chivas Regal 13Y American Rye Casks 1 lit
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights