fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bumbu XO Rum 0.7 lit

3.450,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

2 на залиха

Овој привлечен XO рум се старее до 18 години во буриња од бурбон и се доработува во буриња Шери.На непцето ќе најдете ароми на тофи,печен  даб и ванила, проследени со ноти на кафе, кора од портокал и бибер. Средно ниво слатко со долготрајна завршница. Препорачано со торта од јаболко-кафе.

Направено во Панама
Од страна на Бумбу

Categories: , Tags: , ,

Bumbu XO Rum 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Алкохол / Vol 40%

Bumbu XO Rum 0.7 lit
Bumbu XO Rum 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Наш избор
Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights