fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bumbu Original Rum 0.7 lit

2.950,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

2 на залиха

Автентична Kарипска легенда, нашиот предводник Original Bumbu е измешан од фин рум од Барбадос и рачно избрани зачини кои ја евоцираат богатата и колоритна историја на Западна Индија. Бумбу го открива своето наследство и изработка со секоја голтка.

Bumbu Original Rum 0.7 lit

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Алкохол / Vol 35,2%
Направено во Барбадос
Од страна на Бумбу

Bumbu Original Rum 0.7 lit
Bumbu Original Rum 0.7 lit

You may also like…

Out of Stock
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Наш избор
Pyrat XO Reserve Rum 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights