fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit

660,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

5 на залиха

Произведена во традиционален стил од селектирани зрели вишни и селектирана ракија.Вкусот е полн,типичен и долготраен,добро балансиран со слаткост и мека киселост.

Specification: Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit

Тежина 0,500 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights