fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit

660,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

5 на залиха

Произведена во традиционален стил од селектирани зрели вишни и селектирана ракија.Вкусот е полн,типичен и долготраен,добро балансиран со слаткост и мека киселост.

Specification: Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit

Тежина 0,500 кг
Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit
Bovin Visnovka Cherry Brandy 21,5% 0.5 lit
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights