fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bombay Sapphire 47% 1 lit

1.550,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

3 на залиха

Bombay Sapphire 47% 1 lit

„Бомбај сафирот има зрела арома на цитрус со мек зачин и допир на смрека. Вкусете го Бомбај сафирот и на почетокот исклучително мазниот дух е лесен и остар. Како што почнува да ја полни устата, скриената сложеност на духот се открива како хармоничен се ослободуваат нотите од 10-те совршено избалансирани ботанички состојки.Овие свежи, 100% природни вкусови се комбинираат за да создадат нежен, ароматичен вкус обложен со вкусен цитрус, нежни масла од орев, богати егзотични зачини и белег на сладост пред да завршат со лесни ноти од лаванда

„Бомбај сафирот има зрела арома на цитрус со мек зачин и допир на смрека. Вкусете го Бомбај сафирот и на почетокот исклучително мазниот дух е лесен и остар. Како што почнува да ја полни устата,

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
Bombay Sapphire 47% 1 lit
Bombay Sapphire 47% 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights