fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Bitburger Premium Pils Non Alcoholic 0.5 lit/24

1.730,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Со целосен вкус и целосно без алкохол: природно приготвено според германските закони за чистота на пиво, Bitburger Drive 0,0% Без алкохол има неспоредлив вкус.

Bitburger Premium Pils Non Alcoholic 0.5 lit/24

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bitburger Premium Pils Non Alcoholic 0.5 lit/24”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bitburger Premium Pils Non Alcoholic  0.5 lit/24
Bitburger Premium Pils Non Alcoholic 0.5 lit/24

You may also like…

Најдобра цена
Bitburger Premium Pils 4.8% 0.5 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Најпродаван
Bitburger Premium Pils 4 pack 4,8% 0,5 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Наш избор
Bitburger Premium Pils Bottles 4,8% 0.33 lit/24
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart