fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Bitburger Premium Pils 4.8% 0.5 lit /12

105,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Најпознатата фраза во светот на пивото во Германија „Bitte

ein Bit“ („Едно БИТ, ве молам“), е препознатлива низ целиот свет меѓу

љубителите на Bitburger Premium Pils.

Category: Tags: , , ,

Bitburger Premium Pils 4.8% 0.5 lit/12

Specification: Bitburger Premium Pils 4.8% 0.5 lit /12

Тежина 6 кг

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bitburger Premium Pils 4.8% 0.5 lit /12”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

You may also like…

Наш избор
Bitburger Premium Pils Bottles 4,8% 0.33 lit/24
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart