fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Ballantine’s X AC/DC Limited Edition 1 lit

1.890,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Нема на залиха

Ballantine’s прославува вистински музички вредности на најпознатите музички бендови и уметници на сите времиња во светот.

Ова издание го посветува на легендарниот бенд AC/DC и е лимитирано издание кое излегува во продажба во Септември 2023.

Ballantine’s X AC/DC Limited Edition 1 lit

Whilst you’re here check out our AC/DC inspired cocktail, the Dark and Thunderstruck.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ballantine’s X AC/DC Limited Edition 1 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ballantine’s X AC/DC Limited Edition 1 lit
Ballantine’s X AC/DC Limited Edition 1 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart