fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Baileys Salted Caramel 0.7 lit

1.490,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

3 на залиха

Нова иновација од најомилениот Ирски крем ликер зачинет со богата солена карамела.

Вкус: Мека карамела и сол во комбинација со препознатлив вкус на Baileys Original Irish Cream

Послужување: Чист, како додаток во топло чоколадо или кафе, или како додаток на вашиот омилен сладолед

ABV 17%

Baileys Salted Caramel 0.7 lit

Нова иновација од најомилениот Ирски крем ликер зачинет со богата солена карамела.

Вкус: Мека карамела и сол во комбинација со препознатлив вкус на Baileys Original Irish Cream

Послужување: Чист, како додаток во топло чоколадо или кафе, или како додаток на вашиот омилен сладолед

ABV 17%

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Baileys Salted Caramel 0.7 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Baileys Salted Caramel 0.7 lit
Baileys Salted Caramel 0.7 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights