fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Bailey’s Pinacolada Limited Edition 0.7 Lit

1.490,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

3 на залиха

Вкусен тропски, овошен Бејлисов рецепт со вкус на кокос и ананас кој е совршен за лето  или зима кога сакате тоа сончево чувство!  Овој мазен и овошен коктел е летен пијалок од соништата кој ќе ве пренесе директно во тропските предели.

Bailey’s Pinacolada Limited Edition 0.7 Lit

Неодолив спој на ирски крем со прекрасни вкусови на кремаст кокос и сладок, сочен ананас. Совршено уживање за сите ваши летни прилики. Уживајте со мраз или измешано со вашиот омилен коктел.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bailey’s Pinacolada Limited Edition 0.7 Lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Bailey’s Pinacolada Limited Edition 0.7 Lit
Bailey’s Pinacolada Limited Edition 0.7 Lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 5
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart