fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Azbooka Rakija 0.7 lit + подарок чашка

750,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

6 на залиха

Добредојдовте во светот на ракијата Azbooka! Свет во кој секоја голтка има посебна приказна, а секое шише е том што чека да биде истражен до крај. Наша муза е Смедеревката – грозјето што ја носи душата на нашиот крај, внесувајќи нота на елеганција, свежина и радост во секоја капка.

Azbooka е вашиот другар во создавање на заеднички приказни со смеа и дружење. Ракија за ручеци, вечери и седенки во кои часовникот застанува, а времето се мери во чашки споделени меѓу пријателите.

Azbooka Rakija 0.7 lit

Приказната за Azbooka:
инспирација меѓу голтки

Приказната за Azbooka настана во една долга ноќ. Меѓу одекот на смеата и ѕвечкањето на чашките, двајца пријатели решија да испишат своја приказна. Да создадат ракија која сведочи за традицијата, а сепак е дел од иновативната сегашност. Создадоа пијалак кој ќе ги инспирира луѓето да споделуваат свои приказни и да уживаат во заедничките мигови.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Azbooka има разигран дух. Познато е дека поттикнува поглавја на кои можеби нема да се сеќавате дека сте ги испишале, со ненадејни пресврти скриени во топлината на нејзината прегратка. Таа е музата на шеговитите приказни, ноќите со неочекувани пресврти или искрените исповеди кон ѕвездите.

Azbooka Rakija 0.7 lit + подарок чашка
Azbooka Rakija 0.7 lit + подарок чашка

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Најдобра цена
Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit
Original price was: 1.160,00 ден.Current price is: 930,00 ден.
20%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
1.080,00 ден
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 3
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights