fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Angostura Aromatic Bitter 0.2 lit

1.240,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

1 на залиха

SKU: 403 Categories: ,

Angostura Bitter 0.2 lit

Angostura Bitter се произведува уште од 1824 година по истиот стар рецепт од д-р Сигерт. Традиционалното горчливо е направено во Тринидад и Тобаго од страна на Angostura Limited.

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Angostura Aromatic Bitter 0.2 lit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Angostura Aromatic Bitter 0.2 lit
Angostura Aromatic Bitter 0.2 lit

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart