fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Чаша за виски 340 мл

90,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

156 на залиха

Чаша за виски 340 мл

Должина 9,9 цм

Ширина на отвор 8,5 цм

Ширина на дно 7,5 цм

SKU: 905 Categories: ,

Чаша за виски 340 мл

Должина 9,9 цм

Ширина на отвор 8,5 цм

Ширина на дно 7,5 цм

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чаша за виски 340 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Чаша за виски 340 мл
Чаша за виски 340 мл

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights