fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 | ✉ contact@bistravoda.mk

Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл

540,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

6 на залиха

Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл

Височина 9 цм

Ширина 9 цм

Материјал Кристал

Производител Бохемиа

Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл
Чаша за Виски Бохемиа Квадро 340 мл
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights