fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Ракија Севда 45% 1 Лит

690,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

13 на залиха

Севда е чиста лозова ракија, прочистена од метил алкохол, природно обоена со Француски даб каде доминираат аромите на ракијата, а се истакнуваат и аромите на карамел и ванила од дабот. 45% алкохол. Спакувана во стакло од 1л.

Ракија Севда 45% 1 Лит

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Ракија Севда 45% 1 Лит

Ракија Севда 45%  1 Лит
Ракија Севда 45% 1 Лит

You may also like…

Најдобра цена
Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit
Original price was: 1.160,00 ден.Current price is: 930,00 ден.
20%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Наш избор
Signature, Oak Aged Grape Brandy 40% 0.7 lit
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights