fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

Пелинковец Класик 25% 1 лит

650,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Пелинковец Класик 25% 1 лит

Ликер Горки Пелинковац фрла ново светло на вкусот на сите љубители на овој пијалок со префинет вкус. Во овој хармоничен состав е внимателно балансиран сооднос од 30 видови растенија. Најпогоден е за консумирање како аперитив но и како освежителен пијалок со Пепси или тоник.

Пелинковец Класик 25% 1 лит

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!
Пелинковец Класик 25% 1 лит
Пелинковец Класик 25% 1 лит

You may also like…

Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights