fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

НИКАН СЛИВОВА РАКИЈА 0,7 ЛИТ

810,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

12 на залиха

Никан Сливова Ракија добиена со двојна дестилација(препечена) на сливи од сопствени насади на дестилеријата Никан,во непосредна близина на Охридското Езеро и зреена во буриња од Македонски Даб.

Пијалок за потполно уживање.

SKU: 1033 Categories: , Tags: ,

НИКАН СЛИВОВА РАКИЈА 0,7 ЛИТ

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

42% ALC

ДВОЈНО ДЕСТИЛИРАНА

НИКАН СЛИВОВА РАКИЈА 0,7 ЛИТ
НИКАН СЛИВОВА РАКИЈА 0,7 ЛИТ

You may also like…

Најдобра цена
Gordion Amber Oak Cask Aged Brandy 43% 0.7 lit
Original price was: 1.160,00 ден.Current price is: 930,00 ден.
20%
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 4
Add to compare
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights