fbpx

Добродојдовте во најголемиот онлајн маркет за пијалоци.                                                                                                                                                                                                 ☏ 070 233 980 |[email protected]

You’re Perfect Love EDP 100 ML

799,00 ден

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

20 на залиха

  • You’re Perfect Love 100ml е женски парфем со елегантна цветно-цитрусна опојна мирисна нота, добиена со комбинација на зелена мандарина во горните ноти, племенит ирис во средните ноти и есенција на пачули и мошус во основните ноти. Женскиот парфем You’re Perfect Love 100ml се издвојува по исклучително елегантно, префинето и практично пакување, што го прави идеален подарок за сите свечени пригоди. Женскиот парфем You’re Perfect Love 100ml доаѓа во исклучително елегантно, префинето и практично пакување, што го прави идеален подарок за сите свечени пригоди.

You’re perfect Love

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

GEORGES MEZOTTI

  • Инспирирано од
    Carolina Herera
You’re Perfect Love EDP 100 ML
You’re Perfect Love EDP 100 ML
Бистра Вода
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart
Verified by MonsterInsights